Przewód z tworzywa sztucznego PUN-12X2-SW-200 (553941) - Festo OT-FESTO029042
Dane techniczne
  • Certyfikat B 013277 0506 00
  • Ciężar produktu w zależności od długości 0.0767 kg/m
  • Ciśnienie robocze w zależności od temperatury -0.95 ... 10 bar
  • Dopuszczenie TÜV
  • Kolor czarny
  • Medium robocze Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:-:-]
  • Min. promień gięcia 33 mm
  • Nr kat. OT-FESTO029042
  • Próba ogniowa materiału UL94 HB
  • Przepływ powiązany z promieniem gięcia 62 mm
  • Przyłącza pneumatyczne do złączy wtykowych, średnica zew. 12 mm
  • Średnica wewnętrzna 8 mm
  • Średnica zewnętrzna 12 mm
  • Temperatura otoczenia -35 do 60 °C