Nie znalazłeś produktu którego szukasz lub potrzebujesz zamiennik? Zapytaj

Firma Pneumat Sławomir Skórka powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na wyroby pneumatyczne widoczne w zakładach produkcyjnych oraz wśród odbiorców indywidualnych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pneumatycznej, służymy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiednich do ich potrzeb produktów.
Oferujemy szeroką gamę urządzeń pneumatycznych, począwszy od sprężarek, osuszaczy, separatorów kondensatu, elementów armatury pneumatycznej, narzędzi pneumatycznych, zaworów i siłowników, po zespoły przygotowania powietrza, filtry. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. W naszej ofercie posiadamy także instalacje pneumatyczne :

  • Instalacje z rur aluminiowych i plastikowych, łączonych za pomocą skręcanych złączek takich  producentów jak : PREVOST, JOHN GUEST.
  • Instalacje z rur plastikowych (polipropylenowych) łączonych metodą zgrzewania firmy COPRAX.
  • Instalacje z rur weglowych oraz stali nierdzewnej.
  • Instalacje z rur ocynkowanych skręcane.

Jeżeli planujesz projekt i montaż instalacji, zadzwoń pod numer 883 003 266 lub 883 003 262

Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: kompresorów śrubowych,tłokowych, armatury powietrznej, narzędzi pneumatycznych, przewodów przemysłowych,spawarek i wiele innych. Oferujemy produkty profesjonalne, wysokiej jakości, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia nas w Tarnowie przy ul. Chyszowska 12 , gdzie znajduje się nasz nasz sklep.

Serdecznie Zapraszamy !!!